Home » Uncategorised » Londona – kā lielisks galamērķis īsām brīvdienām pavasarī

Londona – kā lielisks galamērķis īsām brīvdienām pavasarī

Kad dienas paliek arvien garākas, tad gribas, lai pavasaris atnāk arvien ātrāk. Bet Latvijā pavasaris var iestāties arī tikai maijā. Jo nekad nevar zināt. Varam sapriecāties par skaisto saulīti, bet tad atkal var sākt snigt. Tāpēc mūsu ieteikums ir pašiem doties pretī pavasarim. Un doties īsās nedēļas nogales brīvdienās un kādu jauku pilsētu vai pat lielpilsētu. Tā var būt karaliskā Vīne, romantiskā Prāga, modes pilsēta Milāna vai kāda cita. Mēs šajā reizē plašāk pastāstīsim par Londonu. Londona tā ir pilsēta modes, vēstures, muzeju un pastaigu cienītājiem. Tiešām laba pilsēta nedēļas nogales brīvdienām.

Londona – kā lielisks galamērķis īsām brīvdienām pavasarī

No Rīgas katru dienu notiek vairāki avio reisi uz Londonu. Līdz ar to šī pilsēta ir pat ērtāk un ātrāk sasniedzama kā citas Latvijas pilsētas. Tas ir viens no priekšnoteikumiem, kāpēc tik daudzi dodas īsākos vai garākos braucienos uz šo pilsētu. Protams, daudziem arī tur ir draugi un radi. Jārēķinās ar to, ka lidojums ir lēts, bet pārējie izdevumi ir palieli. Viesnīcas ir sākot ar kādiem 80 eur par nakti 2 personām. Var dabūt arī lētāku, viss atkarīgs no jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Muzeji

Londona slavena ar vieniem no pasaulē labākajiem muzejiem. Ļoti daudzi ir pilnīgi par velti.  Muzeji ir moderni, plašu un ļoti interesanti. Tāpēc tas ir ļoti labs veids, kā pavadīt laiku, īpaši, ja ārā ir nepatīkami laikapstākļi. Internetā varat aplūkot sarakstu ar bezmaksas muzejiem.

Pastaigas

Londona ir tā pilsēta, kur vajag un ir vērts veltīt laiku pastaigām. Tur 20 km paies zibenīgi. Jo pilsētas ainava mainās nepārtraukti. Ir tik daudz skaistu ieliņu, kur senatnīgais mijās ar debesskrāpjiem. Tiešām iespaidīgi. Varat kādu pieturu pabraukt ar metro un tad atkal turpināt pastaigu. Jo metro jūs atkal aizvedīs pilnīgi citā un savādākā vidē. Ja vēl trāpās silts un patīkams laiks, tad vispār pastaigās noietie kilometri paies zibenīgi. Tas ir tā vērts!

Londona tiešām ir fantastika pilsēta. Tik daudz dažādi un pozitīvi cilvēki. Drīz vien jūs arī paši ieiesiet Londonas ritmā un negribēsiet doties atpakaļ uz mājām.