Home » Uncategorised » Maijas brīvdienas – kur pavadīt trīs brīvās dienas

Maijas brīvdienas – kur pavadīt trīs brīvās dienas

Daudzi cilvēki izmanto izdevību un svētku brīvdienās dodas īsākā vai garākā ceļojumā. Vieni izmanto tieši īsās brīvdienas, bet citi vēl pieķer klāt atvaļinājuma dienas. Iepriekš stāstījām par galamērķiem Lieldienās, bet tagad par maija brīvdienām. Tiesa gan tās ir tikai trīs pēc kārtas, jo 1. maijs iekrīt trešdienā un tad nekas netiek pārcelts. Turpinājumā pastāstīsim par mūsu idejām maija brīvdienām. Varbūt tev radīsies vēlme kaut kur doties!

Maijas brīvdienas – kur pavadīt trīs brīvās dienas

Londona

Šī pilsēta ir fantastisks galamērķis. Tā vieno cilvēkus no ļoti dažādām valstīm. No Rīgas uz Londonu ir vairāki reisi dienā un arī atpakaļ. Bet laika ziņā pats izdevīgākais ir reiss ar Wizz air sešos no rīta un vēlu vakarā atpakaļ. Ja nemaldamies, tad Rīgā ielido pēc pusnakts. Tas nozīmē, ka principā jūs uz Londonu varat aizlidot kaut vai uz vienu dienu. No rīta izlidot, pa dienu izstaigāt pilsētu vai doties uz kādu muzeju un vakarā atpakaļ. Iespaidiem bagāta diena garantēta! Līdz ar to maija trīs brīvdienas būs ideāli, lai apskatītu šo pilsētu. Mēs ceram, ka tev patiks!

Varšava

Varšava ir nepelnīti aizmirsta pilsēta, mums vismaz tā šķiet. Uz to varat doties gan ar autobusu, gan auto, gan lidmašīnu. Izvēlaties paši, kas ērtāk un izdevīgāk. Pilsēta attīstās un tās ainavā ir daudzi debesskrāpji. Varam derēt, ka pirmajā acu uzmetienā nemaz nesapratīsiet, ka esat Varšavā. Jo visiem taču Polija saistās kā tranzītvalsts. Bet patiesībā tajā ir daudz ko redzēt. Galvenais to ieraudzīt!

Stokholma

Arī Stokholma ir skaista un tuvu Latvijai. Populārs veids, kā uz to nokļūt ir Tallink kuģis. Vakarā izbrauc, bet no rīta jau esat Stokholmā. Turklāt pilsētā iebraucat ar vērienu, jo iebraukšana ostā notiek gar daudzām mazām saliņām un šērām. Pa dienu jums būs laiks apskatīt pilsētu, bet vakarā jau atkal kāpsiet atpakaļ uz kuģa, lai dotos mājās. Šeit lielisks pluss ir tas, ka varat pa ceļam uz kuģa izklaidēties un izbaudīt visu, ko sniedz jūras ceļojums.

Ceram, ka mūsu idejas tev noderēs! Lai lieliskas brīvdienas!