Home » Uncategorised » Padomi, kā laicīgi aiziet gulēt

Padomi, kā laicīgi aiziet gulēt

Domājams, ka ne viens vien ir saskāries ar problēmu, ka vakaros nevar doties laicīgi pie nakts miera vai arī grūti ir iemigt. Jau sen pierādīts, ka aiziet gulēt pirms pusnakts ir reāli lielisks veids, kā izgulēties un būt možam visu nākamo dienu. Turpinājumā vairāki vērīgi padomi!

Padomi labākam miegam

Piedāvājam Tev vairākus efektīvus padomus ātrākai iemigšanai un labākam miegam. Protams, jābūt arī apņemšanai to visu sākt un patiešām īstenot. Sāc ar to, ka telefonu un datoru liec malā uzreiz pēc šī raksta izlasīšanas.

Nomierinošas skaņas

Ir iemesls, kāpēc mazuļi aizmieg klausoties šūpuļdziesmas. Prāts un ķermenis vēlas atpūsties, kad dzird nomierinošas un atslābinošas skaņas. Mierīga mūzika vai arī vienkārši parastie ausu aizbāžņi palīdzēs Tev iemigt.

Dodies gulēt agrāk

Ja Tavs mērķis ir aizmigt pirms pusnakts, tas nenozīmē, ka Tev jābūt nodomā teju līdz pusnaktij. Došanās gulēt iespējami agri, piemēram, plkst. 10:00 vakarā sniegs Tev lielisku sajūtu nākamajā dienā.

Dienas laikā iztērē visu enerģiju

Tici, šis ir vienkārši! Visi taču zina to lielisko sajūtu, kad kārtīgi nostrādāta visa diena vai arī visas dienas gaitā kārtīgi nosportots. Iespējams, ka neliela sportiska aktivitāte tieši pirms gulētiešanas būs labs veids, kā iemigt ātrāk un gūt ciešāku miegu.

Nelieto kofeīnu, alkoholu un cigaretes pirms miega

Neviena no šīm lietām neveicina labu miegu un sajūta, ka tās palīdz iemigt ir nepatiesa. Lūk, vēl viens labs iemesls atteikties no jebkādām atkarībām.

Iztēlojies kādu relaksējošu ainu

Aina, kā dodies pastaigā gar jūru, pastaiga dārzā vai relaksējoša masāža noteikti būs veids, kā iemigt ātrāk. Domāšana par ikdienas problēmām, darbu vai jebko citu diez vai palīdzēs ātri iemigt. Atstāj domāšanu dienas laikam!

No datora vai TV nedodies pa taisno uz gultu

Pētījumi ir pierādījuši, ka datora lietošana vai TV skatīšanās tieši pirms miega var radīt miega traucējumus. Pavadi laiku ar mīļotajiem cilvēkiem vai lasi grāmatu pirms dodies pie miera.

Temperatūra

Pirms gulētiešanas izvēdini guļamistabu un atceries, ka labāk gulēt vēsā istabā, kā karstā. Protams, arī auksta temperatūra nebūs īstā.

Lai patīkams miegs!