Home » Uncategorised » Rudens 2019 galamērķi šajā gadā Eiropā

Rudens 2019 galamērķi šajā gadā Eiropā

Rudens 2019

Rudens 2019 var būt viens no labākajiem laikiem, lai ceļotu pa Eiropu. Galamērķi pēc vasaras var būt daudz klusāki, kas nozīmē mazāk rindu un bieži vien lētākas cenas. Pilsētas, kā arī dažādas vietas laukos, piemēram, nacionālos parkus, ir fantastiski apmeklēt šajā gadalaikā, kad daba sāk pārveidoties par satriecošu krāsu sajaukumu. Tiem, kas mīl fotogrāfiju, tas var būt labākais laiks fotografēšanai, kas ļauj labāk uztvert vislabāko gaismu saullēktā vai saulrietā. Ja vēlaties ceļot šoruden, bet jums ir vajadzīgas idejas, kur doties, turpiniet lasīt. Šīs ir labākās vietas Eiropā, kuras apmeklēt tieši šajā rudenī.

Rudens 2019 galamērķi

Plitvices ezeru nacionālais parks

Plitvices ezeru nacionālais parks ir skaists parks, kas atrodas Horvātijas ziemeļdaļā netālu no Zagrebas. Tas ir valsts vecākais un arī pirmais nacionālais parks, kā arī UNESCO pasaules mantojuma sarakstā kopš 1979. gada. Tas, kas padara šo vietu tik īpašu, ir 16 ezeri, kas atrodas 300 kvadrātkilometru parkā, un tie ir neticamās krāsās. Apmeklējot rudenī, jūs varat izbaudīt dažādus pieejamos ceļus un maršrutus, kas ļauj maksimizēt apmeklējumu un izbaudīt parku no dažādiem leņķiem un perspektīvām.

Rudens 2019 Santorini

Santorini ir populāra sala Grieķijas krastos. Tā ir slavena ar skaistajiem saulrietiem un gleznaino arhitektūru. Šis mērķis ir ārkārtīgi populārs vasaras mēnešos, tāpēc dodieties šeit agrā rudenī. No septembra beigām līdz oktobrim temperatūra būs aptuveni 21–24 grādi. Sezona salā noslēdzas oktobra beigās.

Prāga

Prāga ir ideāla rudens pilsēta. Visapkārt pilsētai ir fantastiski parki, no kuriem vairāki paver perfektus skatus pilsētas virzienā. Lieliski piemērota vieta fotografēšanai. Prāga, kas ir tik lielisks galamērķis, ir arī ļoti piepildīta vasaras mēnešos un arī Ziemassvētkos, tāpēc rudens padara apmeklēšanu nedaudz klusāku un patīkamāku.

Bohēmijas Šveices nacionālais parks

Netālu no Prāgas atrodas Bohēmijas Šveices nacionālais parks. Parks ir satriecošs un lieliska vieta, kur doties pārgājienos, kā arī izpētīt pasakaino Edmunda aizu. Jūsu acīm pavērsies brīnišķīgi rudens krāsu dabas skati.

Vīne

Vīne ir viena no apbrīnojamākajām pilsētām Eiropā. To bieži sauc par vienu no labākajām pilsētām, kur dzīvot. Turklāt šī ir arī lieliska apmeklēšanas vieta, un, apmeklējot to, atradīsiet daudz rudens dārgumu. Piemēram, Šēnbrunnas parks ar saviem brīnišķīgajiem koku tuneļiem, Kahlenberga ar vīna dārziem, no kuriem paveras skats uz pilsētu, kā arī daudzas citas brīnišķīgas vietas šī gada rudens baudīšanai.