Home » Uncategorised » Rudens 2020 galamērķi Eiropā – ceļojam virtuāli

Rudens 2020 galamērķi Eiropā – ceļojam virtuāli

Šajā rudenī noteikti daudziem bija dažādi plāni, kas saistīti ar ceļošanu, lai pagarinātu vasaru. Vai gluži vienkārši baudītu rudeni citā Eiropas valstī. Tomēr notika tas, kas notika un diemžēl labākais variants ir palikt savā valstī. Bet sapņot neviens nav aizliedzis. Tāpēc turpinājumā rudens 2020 galamērķi, lai varam ceļot kaut virtuāli.

Rudens 2020

Rudens 2020

Plitvices ezeru nacionālais parks

Plitvices ezeru nacionālais parks ir skaists parks, kas atrodas Horvātijas ziemeļos netālu no Zagrebas. Tas ir valsts vecākais un pirmais nacionālais parks, kā arī UNESCO pasaules mantojuma vieta kopš 1979. gada. Īpašo vietu šai vietai padara 16 ezeri, kas atrodas 300 kvadrātkilometru lielajā parkā un kuri ir neticami krāsaini. Apmeklējot rudenī, varat izbaudīt dažādus pieejamos ceļus un maršrutus, kas ļauj maksimāli palielināt apmeklējumu un baudīt parku no dažādiem leņķiem un perspektīvām.

Santorini

Santorini ir populāra sala Grieķijas piekrastē. Tā ir slavena ar skaistiem saulrietiem un gleznainu arhitektūru. Kā jūs varat sagaidīt, šis galamērķis ir ārkārtīgi populārs vasaras mēnešos, tāpēc agrā rudenī dodieties uz klusāku un mierīgāku ainu. Septembra beigas līdz oktobrim temperatūra būs aptuveni 21–24 grādus pēc Celsija.

Prāga, Čehija

Prāga ir ideāla rudens pilsēta. Visā pilsētā ir fantastiski parki, no kuriem daži nodrošina lieliskus skatu punktus virzienā uz pilsētu – kas ir lieliski piemēroti fotografēšanai. Prāga, kas ir tik lielisks galamērķis arī vasaras mēnešos un arī Ziemassvētkos, kļūst ļoti populāra šajos periodos. Tāpēc rudens ir nedaudz klusāks apmeklējuma laiks.

Bohēmijas Šveices nacionālais parks

Netālu no Prāgas atrodas Šveices Bohēmijas nacionālais parks. Šis parks ir satriecoša un lieliska vieta, kur doties pārgājienos, kā arī izpētīt pasakaino Edmunda aizu. Iemesli, kāpēc šis galamērķis ir tik labs rudenim, ir tāpēc, ka jūs varat doties pārgājienos vēsākā un ērtākā temperatūrā, kā arī redzēt brīnišķīgās krāsas, kas parādās dabā.

Vīne

Vīne ir viena no satriecošākajām pilsētām Eiropā, un to bieži uzskata par vienu no labākajām pilsētām, kur dzīvot. Šī ir arī lieliska vieta, kur apmeklēt, un, apmeklējot, jūs atradīsit daudz rudenīgu dārgumu. Piemēram, Šēnbrunnas parks ar brīnišķīgajiem koku tuneļiem, Kahlenbergs ar vīna dārziem ar skatu uz pilsētu, kā arī daudzas citas brīnišķīgas āra telpas.