Home » Uncategorised » Rudens ceļojumu galamērķi īsām brīvdienām

Rudens ceļojumu galamērķi īsām brīvdienām

Diemžēl, bet nu tā ir taisnība – rudens ir klāt! Labi, labi! Bijām jau lutināti ar īsti dienvidiem raksturīgiem laikapstākļiem. Vasara ilga no pavasara un līdz pat vēlam septembrim. Fantastika vienkārši. Lai tagad nebūtu jāskumst, mēs tev piedāvāsim dažas idejas rudens perioda īsajiem ceļojumiem.

Rudens idejas īsajiem ceļojumiem

Rudenī ir divas iespējas, kad aizbraukt ceļojumā. Vai nu tas ir skolēnu brīvlaiks vai arī 18.novembra svētku nedēļa. Ja nevēlies ņemt atvaļinājumu, tad droši var izmantot 3 dienas. Tā kā 18. novembris iekrīt svētdienā, tad pirmdiena ir brīva. Vienīgais mīnuss ir tas, ka šajā laikā avio biļetes nav tās lētākās.

Milāna un Komo ezers

Milāna un Itālijas ziemeļi ir lielisks galamērķis. Īpaši, ja gadās dabūt lētās avio biļetes caur Ryanair. Ja no rīgas nekā lēta nav, tad var skatīties no Viļņas. Vienīgi tad jāmēro ceļš teju cauri visai Lietuvai. Modes pilsēta Milāna ir tiešām lieliska. Tā ir brīva un moderna. Pārvietošanās tajā ar metro ir ļoti ērta un ātra. No Milānas atiet vilcieni gan uz citām Itālijas pilsētām, gan Šveici un citurieni. Labs variants ir doties stundas brauciena attālumā uz Komo ezeru. Ja vēl pērciet biļeti ātrvilcienā, tad brauciens būs pavisam patīkams. Komo ezers ir fantastiska vieta. Pats ezers ir garš un apkārt tam ir daudz gleznainu vietu. Komo pilsēta, Bellagio pilsēta. Tās tiešām ir fantastiskas vietas. Iesakām Komo pilsētā doties augšup ar funikulieri.

Londona

Londona ir tā pilsēta, uz kuru var doties pat uz vienu dienu. Var izlidot agri no rīta un atpakaļ vēlu vakarā. Londonā viesnīcas cenas ir samērā lielas. Ja vēlaties doties uz muzejiem vai citu konkrētu vietu, tad šāds variants varētu būt labs. Protams, palikt tur uz nedēļas nogali, būtu vēl labāk. Lieliski visas populārākas vietas varēsiet iztaigāt ar kājām. Baudiet miljonu pilsētas atmosfēru. Atrodiet sev mīļas vietas. Malkojiet kafiju nesteidzīgi. Izbaudiet brīvdienas ārpus mājas bez raizēm. Tas būs tā vērts! Londona ir tā pilsēta, kur sabraukuši cilvēki no malu malām. Tādēļ vien vērts apmeklēt kādu bāru vai klubu. Varēsiet iepazīties ar nepazīstamiem cilvēkiem. Ticiet mums, tas būs tā vērts!