Home » Uncategorised » Top 9 pilsētas 2018. gada sagaidīšanai

Top 9 pilsētas 2018. gada sagaidīšanai

Jaunais gads jau tepat aiz stūra, bet mūsdienu steidzīgajā ritmā iespējams daudzi vēl nav izdomājuši, kur un kā svinēt jaunā 2018., Suņa gadu. Mājās kopā ar draugiem un ģimeni, kādā ballītē ārpus mājas vai arī dodoties ceļojumā. Mēs esam par došanos ceļojumā! tāpēc esam sarūpējuši Top 9 ar salīdzinoši lētām pilsētām, kur doties sagaidīt jauno gadu.

Top 9 pilsētas

Jūsu uzmanībai deviņas pilsētas lieliskai vecā gada pavadīšanai un jaunā gada sagaidīšanai.

Edinburga

Ja vēlaties jauno gadu sagaidīt Lielbritānijā, tad vēsturiskā Edinburga būs īstā. Edinburga zina, kā ballēties un zina, kā ar vērienu sagaidīt jauno gadu. Pilsētā notiks ielu festivāli un koncerti. Lai gan izklausās, ka pilsēta varētu būt skaļa, tā būs lieliski piemērota arī ģimenēm ar bērniem.

Vīne

Vīne – romantiskais galamērķis. Romantiskās, elegantās un vēsturiskās Vīnes centra ieliņas 31. decembrī pārvēršas par milzīgu ballīšu zonu – ballīte notiek visur, mūzika jebkurai gaumei, ēdieni.

Lisabona

Lisabona – lielisks galamērķis tiem, kas novērtē lieliskas garšas. Galamērķis labu ēdienu un dzērienu tīkotājiem. Tāpat Lisabonā novērtēsi nakts dzīvi, tirdziņus un svētku atmosfēru kopumā.

Amsterdama

Ja vēlies doties uz īstu ballīšu pilsētu, kas tāda ir jebkurā gada dienā, tad Amsterdama būs īstā vieta. Amsterdama tiek saukta par vienu no dzīvīgākajām pilsētām Eiropā un tā ir taisnība.

Bratislava

Bratislava ir lielisks galamērķis ģimenēm ar bērniem. Tā pavisam noteikti nav numur viens galamērķis, kas iešaujas prātā, kad domā par ceļojumu kopā ar ģimeni. Tomēr pavisam noteikti ir vērts šo pilsētu apmeklēt, jo tā piedāvā vairākas izklaides iespējas ģimenēm ar bērniem.

Berlīne

Berlīne – labākās ballītes jaunajā gadā un jebkurā gada dienā. Arī uguņošana šeit ir iespaidīga – krāšņas uguns puķes šeit dāvā gan pašvaldība, gan tās iedzīvotāji.

Prāga

Prāga ir pilsēta, kurā kaut ko sev atradīs katrs jaunā gada sagaidīšanas svinētājs. Ir tūkstošiem iemeslu, kāpēc apmeklēt Prāgu, bet gada nogalē galvenais iemesls ir jaunā gada ballīte.

Reikjavīka

Islandes galvaspilsēta Reikjavīka ir ir patiesi neparasts galamērķis jaunā gada sagaidīšanai. Tā ir vieta cilvēkiem, kas vēlas kaut ko neparastu un autentisku.

Ņujorka

Šķiet, ka ASV lielpilsēta Ņujorka liekus jautājumus neprasa. Varēsi gan kārtīgi izballēties, gan izbaudīt lielpilsētas burvību un kas zina – varbūt satikt Kristapu Porziņģi.

 

Lai lielisks jaunais 2018. gads!