Home » Uncategorised » Vasaras top ceļojumu galamērķi

Vasaras top ceļojumu galamērķi

Vasara jau rit pilnā sparā. Tomēr vēl ir pietiekami laika, lai izvēlētos savu vasaras ceļojuma galamērķi. Iespējams, tā būs kāda no mūsu kaimiņvalstīm vai kāds tālāks galamērķis. Ja esi galīgi apmaldījies idejās, tad mēs turpinājumā pastāstīsim par šī gada Eiropas labākajiem galamērķiem. Tev patiks!

Vasaras ceļojumu galamērķi

Vroclava, Polija

Jaukā Polijas pilsēta Vroclava šogad nosaukta par Eiropas labāko galamērķi. Vroclava saukta par poļu Venēciju. Tā ir kanālu, 12 tiltu un 12 jauku saliņu ieskauta. Tu būsi pārsteigts par pilsētas burvību. Apmeklē tirgus laukumu, divas pilsētas halles, sāls tirgus skvēru, puķu tirgu, skaisto universitātes ēku, botānisko dārzu un citas vietas. Ja pusdienās gribēsi kaut ko pārsteidzošu, tad mēs iesakām apmeklēt Piwnica Swidnicka, kas tici vai nē, ir pasaulē senākais restorāns. Tev patiks arī pastaigas pa Ostrow Tumski, kas ir pilsētas senākais rajons.

Bilbao, Spānija

Spānijas pilsēta Bilbao ir nosaukta par otru labāko galamērķi Eiropā. Burvīgo atmosfēru, kas valda pilsētā, nav iespējams līdz galam ietver bildēs vai vārdos. Bilbao ir mainīga un pasaulei atvērta pilsēta. Tā ir draudzīga ģimenēm ar bērniem. Tur izbaudīsi lieliskus vasaras vakarus pilsētas jaukajās ielās un vēsturiskajā centrā. Pilsēta par Eiropas labāko galamērķi tika nosaukta arī 2015. un 2017. gadā.

Kolmāra, Francija

Kolmāra, iespējams, ir viena romantiskākajiem un maģiskākajiem galamērķiem Eiropā. Pilsēta piesaista ceļotājus no visas pasaules un ne velti. Tā atrodas Alseicas reģionā, kas saukts par vienu no skaistākajiem Eiropā. Lai ceļotu uz Kolmāru, visizdevīgāk būs lidot uz Strasbūru.

Hvar sala, Horvātija

Pavisam iespējams, ka Hvar ir pati skaistākā sala Eiropā. Gan slaveni cilvēki, gan ceļotāji atzīst un novērtē šīs salas burvību un unikalitāti, kristāldzidro ūdeni, sauli, gastronomiju un kultūras mantojumu. Hvar ir viens no top galamērķiem Horvātija starp Splitu, Dubrovnikiem, Zadaru, Opatiju un Rovinju. Aktīvās atpūtas cienītājiem iesakām izmēģināt ūdens sporta veidus, piemēram, braukšanu ar katamarānu un atklāt paslēptas alas. Ja esi gardu ēdienu cienītājs, tad pavisam noteikti nebūsi vīlies vietējo vīnu izvēlē un vietējos sezonālajos produktos. Dabas mīļotāji novērtēs pastaigas gar lavandas laukiem. Lai nokļūtu Hvar salā, visērtāk ir lidot uz Splitas pilsētu.

Lai izdodas atrast īsto 2018. gada vasaras galamērķi!