Home » Uncategorised » Ziema – ko darīt šajā aukstajā gadalaikā

Ziema – ko darīt šajā aukstajā gadalaikā

Vasara mūs tiešām lutināja ar skaistu un karstu laiku. Grūti atcerēties tik karstu vasaru, kāda tā bija 2018. gadā. Daudzi pat nedevās ceļojumos, jo tepat bija labi. Var jau pat sākt smieties, ka Latvijā drīz palmas augs. Paveicies mums ir arī ar ziemu. Pēdējos gadus jau likās, ka kārtīgi sniegota ziema vairs nebūs. Tā teikt – globālās sasilšanas ietekme. Bet nē! Baudām kārtīgu ziemu. Ir sals, ir sniegs un arī diemžēl ledus uz ceļiem. Bet tas viss ceram, ka jums netraucē baudīt ziemas aktivitātes. Ir tik daudz kā interesanta, ko darīt šajā periodā. Tomēr, ja trūkst idejas, tad aiziet – lasi mūsu raksta turpinājumu.

Ziema – ko darīt šajā aukstajā gadalaikā

Ir daudz foršu lietu, ko darīt ziemā. Bet par daudzām nemaz neiedomājamies.

Slēpošana

Jā, daudziem patīk slēpot. Daudzi cilvēki iecienījuši kalnu slēpošanu. Tomēr Latvija īsti nav tā valsts, kas būtu piemērota kalnu slēpošanai. Tiesa gan  – kalnu slēpošana – tas ir azarts un cīņa ar savām koordinācijas prasmēm. Tomēr Latvijas apstākļiem piemērotāks sporta veids ir distanču slēpošana. Tai ir daudz plusu – viegli atrast slēpošanas vietu un tiek nodarbināts viss ķermenis. Tā kā aiziet – velc ārā slēpes, dodies ar slēpju nomu vai iegādājies jaunas. Tev patiks!

Pastaigas pa purviem

Purvi ir tā vieta, kas ir skaista jebkurā gadalaikā un jebkādos laikapstākļos. Ziemā, kad zemi un kokus klāj kārtīga sniega kārta, ir īpaša burvība. Tāpēc noteikti vērts doties uz purviem. Netālu no Rīgas jau vien ir daudz vietas, uz kurām nemaz tālu nav jābrauc. Iesakām bruņoties termosā ar siltu tēju un arī paņemt līdzi gardas maizītes. Tās noteikti noderēs pēc garākas pastaigas. Tāpat iesakām paņemt līdz sausas zeķes, ko mašīnā pēc tam pārvilkt. Ja ir dziļš sniegs, tad var gadīties piebrist zābakus un pēc tam būsi starā par sausām zeķēm. Protams, var doties arī pastaigās gar jūru, ezeru vai vienkārši pa mežu vai parku. Būsiet notērējuši liekās kalorijas, paelpojuši svaigu gaisu un noķēruši noteikti arī pāris skaistas ziemas fotogrāfijas.

Lai skaists ziemas baudīšanas laiks! Un galvenais – ģērbjaties silti!